GARANTĒTI ZEMĀKĀS APKURES IZMAKSAS

GARANTIJA SILTUMSŪKNIM 5 GADI!

GARANTIJA KOMPRESORAM 5 GADI!

Acīmredzami, ka siltumsūkņa galvenais rādītājs ir tā energoefektivitāte.
( Ja tā nav svarīga , var izmantot ievērojami lētāko elektrokatlu).
Siltumsūkņa ( SS ) energoefektivitāte ir atkarīga no daudzu faktoru kopuma:

 

1. Jau 25 gadus mēs nodarbojamies ar Panasonic siltumsūkņu pārdošanu, montāžu un servisu Latvijā. Mūsu realizētie projekti – no modernām privātmājām līdz daudzdzīvokļu namiem,no renovētām savrūpmājām,  vasarnīcām līdz rindu mājām ( skatīt http://www.gaiss-udens.lv/lv/galerija ).

2. Pateicoties mūsu unikālai pieredzei mēs varam piedāvāt visefektīvāko risinājumu tieši Jūsu mājai. Ņemot vērā mājas siltumzudumus , apkures sistēmas konstrukciju un ekspluatācijas īpatnības.

3. Atšķirībā no daudziem citiem siltumsūkņu pārdevējiem, kuri bieži izmanto principu - pārdeva un aizmirsa, mūsu mērķis - siltumsūkņa droša un maksimāli efektīva darbība, daudzu ekspluatācijas gadu garumā. Mēs esam pārliecinājušies, ka tā ir mūsu pakalpojuma lielākā priekšrocība.

4 . Tāpēc mēs, vienīgie Baltijas tirgū , sākot no 2010. gada visiem mūsu uzstādītiem gaiss-ūdens siltumsūkņiem izmantojām SS darbības parametru un efektivitātes monitoringa sistēmu - sākumā analogo. Bet sākot ar 2018. gadu – digitālo. Tas ļauj mums on-line režīmā ( 24/7 ) novērtēt ekspluatējamā siltumsūkņa darbības režīmus un efektivitāti, bet problēmu gadījumā tās operatīvi diagnosticēt  un novērst ( bieži to var veikt attālināti, pat bez servisa brigādes ierašanās ). Izmantojot šo sistēmu un mūsu izstrādātos algoritmus mums ir unikāla iespēja ekspluatācijas procesā noregulēt siltumsūkņa darbību ņemot vērā Jūsu mājas īpatnības ( lai iegūtu maksimālo ekonomiskumu un komfortu ).

5 . Kā apstiprinājums visam augstāk minētajam, mēs vienīgie Latvijas tirgū jau 15 gadus nodrošinām mūsu uzstādītajiem Panasonic gaiss-ūdens siltumsūkņiem 5 gadu garantiju darbspējai, produktivitātei un efektivitātei (standarta garantija - 2 gadi tikai darbspējai ). Mūsu serviss un izmantotās monitoringa sistēmas (inovatīvās tehnoloģijas ) ļauj turpināt nodrošināt mūsu siltumsūkņu darbspēju un efektivitāti arī pēc garantijas termiņa beigām.

 

Tādēļ lielākā daļa siltumsūkņu pārdevēju izvairās no sarunām par viņu piedāvāto SS reālo energoefektivitāti .

Un nekad nedod nekādas garantijas saistībā ar šo siltumsūkņiem galveno, tehnisko parametru atbilstību ražotāja tehniskajiem datiem .
Firma “ RIKON AC “, pateicoties 25 gadu darba pieredzei darbā ar Panasonic siltumsūkņiem un ciešai sadarbībai tiešā veidā ar Panasonic siltumsūkņu izstrādātājiem,
atrisināja sarežģītu uzdevumu : Siltumsūkņa parametru optimizācija katram konkrētam objektam, on-linerežīmā izmantojot “mākoņu“ tehnoloģijas .

RIKON AC piedāvā unikālu produktu : “ Siltumsūkņa garantēta energoefektivitāte “ !

 

Tas nozīmē sekojošo, RIKON AC nodrošina :


5 gadu garantija mūsu siltumsūkņu darba spējām;
5 gadu garantija mūsu siltumsūkņu reālās energoefektivitātes ( COP ) atbilstībai ražotāja tehniskajiem rādītājiem;
5 gadu garantiju mūsu siltumsūkņu reālās siltuma jaudas atbilstībai ( bez elektrosildītājiem ) ražotāja tehniskajiem rādītājiem.

 

Neatbilstības gadījumā -labosim vai nomainīsim SS .