Kāpēc izvēleties tieši Panasonic ???

 

 

Kāda pasaule tiks atstāta mantojumā mūsu bērniem un mazbērniem? Līdz ar pasaules iedzīvotāju skaita pieaugumu un straujo ekonomikas attīstību gadu pēc gada arvien turpina pieaugt arī CO2 emisiju apjoms. Ņemot vērā pašreizējo attīstības tempu, ir aprēķināts, ka vidējā zemes virsmas temperatūra paaugstināsies par 4 °C jau nākamajos 100 gados.

Lai to nepieļautu, pēdējās desmitgadēs esam iesaistījušies dažādās iniciatīvās. Viens no mūsu risinājumiem ir iekštelpu apsildes un dzesēšanas sistēma, kas izmanto mūsu siltumsūkņa tehnoloģiju. Aizsargājot mūsdienu pasauli, sargājam arī nākotnes bērnus. Tāpēc esam apņēmušies piedāvāt risinājumus, kas nodrošina ērtības un ļauj mums atbildīgi izturēties pret apkārtējo vidi.

Ar “Aquarea” līdz pat 80% nepieciešamās siltumenerģijas tiek iegūti no apkārtējā gaisa. “Aquarea” uztver siltumenerģiju no apkārtējā gaisa un novada to, nodrošinot ūdens sildīšanu, kas ir nepieciešama, lai apsildītu jūsu mājokli, nodrošinātu karstā ūdens apgādi un pat atdzesētu telpas, ja to vēlaties.

Ieguldījums pārejā uz dekarbonizētu sabiedrību.

“Aquarea” gaisa-ūdens siltumsūkņu klāsts ir revolucionāra zema enerģijas patēriņa apkures, dzesēšanas un karstā ūdens apgādes sistēma, kas nodrošina izcilu veiktspēju, vienlaikus esot saskaņā ar mūsu vīziju par sabiedrību bez oglekļa emisijām un mūsu GREEN IMPACT plānu.

Apkures un karstā ūdens apgādes nodrošināšana veido pat 79% kopējā Eiropas mājsaimniecību enerģijas patēriņa.* Tādēļ augstas efektivitātes “Panasonic” gaisaūdens siltumsūkņa tehnoloģija var radīt ievērojamu atšķirību, salīdzinot ar ierastajiem apkures katliem un elektriskajiem sildītājiem. Turklāt, pārvēršot gaisa siltumenerģiju mājsaimniecības siltumā, šī tehnoloģija ļauj mazināt CO2 emisiju daudzumu un ietekmi uz vidi.

* https://ec.europa.eu/eurostat.

 

“U-Vacua™”: “Panasonic” izstrādātā vakuuma izolācijas paneļu (VIP) tehnoloģija.
Pateicoties izmantotajai VIP tehnoloģijai, “U-Vacua™” paneļi var nodrošināt 19 reizes augstāku izolācijas veiktspēju nekā putupolistirola paneļi. Tā kā sistēma ilgāk saglabā siltumu, tai ir nepieciešams mazāks sildīšanas reižu skaits dienā, tādējādi nodrošinot enerģijas ietaupījumu.

Dabiskā dzesētājviela GWP3.Ietaupiet CO2.
Produkts, kas raksturo “Panasonic” GREEN IMPACT vides koncepciju, — nākamās paaudzes videi draudzīgs siltumsūknis, kurš izmanto zema globālās sasilšanas potenciāla dzesētājvielu.

 

Zema enerģijas patēriņa apkures un karstā ūdens nodrošinājuma sistēma.

“Aquarea” ir revolucionāra zema enerģijas patēriņa apkures, dzesēšanas un mājokļa karstā ūdens nodrošinājuma sistēma ar izcilu veiktspēju pat ekstremālās āra temperatūrās.

Komforta, efektivitātes un zemu enerģijas izmaksu augstākā virsotne.
Izmantojot siltumsūkņu tehnoloģiju un mūsu unikālās zināšanas, “Panasonic” ir neatlaidīgi strādājis daudzus gadus, lai palīdzētu īstenot ilgtspējīgu sabiedrību un bagātinātu cilvēku ikdienas dzīvi. Plašais “Aquarea” produktu klāsts sniedz iespēju rast optimālus risinājumus, kas ir pielāgoti lietotāja individuālajam dzīvesveidam, vienlaikus nodrošinot izcilus vides rādītājus.

“Panasonic” ir vairāk nekā 60 gadu pieredze siltumsūkņu jomā un uzņēmums ir izgatavojis ievērojamu daudzumu kompresoru. “Panasonic” firmas zīme ir kvalitāte, un tieši kvalitāte ir uzņēmuma Eiropas tirgū gūto panākumu pamats.
Kā Eiropas siltumsūkņu asociācijas biedrs “Panasonic” ir uzticams partneris apkures sistēmu jomā, kas nodrošina “Aquarea” ražošanu Eiropā un uztur augstas drošības “Aquarea Smart Cloud” protokolus Eiropas serveros.

 

R290 TEHNOLOĢIJAS LĪDERIS EIROPĀ

 

 

“Aquarea” L un M paaudzes sistēmas ir izstrādātas ar nozarē visplašāk izmantoto dzesētājvielu R290. Tas ir lielisks risinājums renovācijas projektiem, kur ir nepieciešama augsta ūdens izplūdes temperatūra, vai mājokļiem, kuru īpašnieki vēlas mūsdienīgu siltumsūkni ar dabisku dzesētājvielu.

 

L Sērija

M Serija 

 

  • Hidrauliska iekštelpu un ārtelpu iekārtu savienojuma sistēma
  • Retāk nepieciešama apkope ar iepriekš uzstādītu magnētisko filtru
  • Darbība bez rezerves apkures -25 °C temperatūrā3)
  • Maksimālā ūdens izplūdes temperatūra pie -10 °C āra temperatūras: 75 °C
  • Spēj nodrošināt 55 °C karsta ūdens padevi pat pie -25 °C āra temperatūras)
  • “Bluefin” ārējā siltummaiņa aizsargpārklājums skarbiem apkārtējās vides apstākļiem

     

Harmoniska tehnoloģiju un mājokļa mijiedarbība.

 

Mūsu ikdienas dzīvē tehnoloģijas ir pielāgotas jums un jūsu apkārtējai videi, nepiešķirot iekārtām vai saskarnēm pārspīlētu nozīmi. Līdzīgi kā gaiss, kas vienmēr ir ap mums, pat ja to pat neievērojam, arī “Panasonic” tehnoloģija atrodas nepārtrauktā saskaņā ar jūsu apkārtējo vidi un jūsu ikdienu.

Harmonija ar apkārtējo vidi. Taupiet dzīves telpu.
Augstas klases dizains baltā krāsā, kas saglabā uzticību “Aquarea” garam un ir papildināts ar nevainojami integrētu vadības paneli, kurš veido gludu melnu joslu pāri ierīces konstrukcijai.

 


 

Līdzīgi kā iekštelpu iekārta, arī ārtelpu iekārta ir izstrādāta tā, lai harmoniski iekļautos arhitektūrā un apkārtējā vidē, sniedzot klusu atbalstu dārgajam laikam, kas tiek pavadīts ģimeniskā siltumā. Ārtelpu iekārtas, kas visā klāstā ir izstrādātas antracīta pelēkā krāsā, ir radītas pilnībā no jauna, piešķirot tām novatorisku dizainu, kas lieliski iekļausies jebkurā vidē.

Jaunā “Aquarea All in One Compact” sistēma: izcils risinājums, kas neaizņem daudz vietas.

Pateicoties tās nelielajam 598 x 600 mm izmēram, jaunā “All in One” iekārta ir ērti izvietojama līdzās citām lielās sadzīves tehnikas vienībām, piemēram, ledusskapim un/vai  veļasmašīnai, mazinot uzstādīšanai nepieciešamās vietas platību. Un, pateicoties tās nelielajam augstumam, to var uzstādīt, augšpusē novietojot ventilācijas iekārtu.

“U-Vacua™”: vakuuma izolācijas panelis. Ievērojams enerģijas ietaupījums ar pasaulē vadošajiem izolācijas veiktspējas rādītājiem. Pateicoties izmantotajai VIP tehnoloģijai, “U-Vacua™” paneļi var nodrošināt 19 reizes augstāku izolācijas veiktspēju nekā putupolistirola paneļi. Tā kā sistēma ilgāk saglabā siltumu, tai ir nepieciešams mazāks sildīšanas reižu skaits dienā, tādējādi nodrošinot enerģijas ietaupījumu.

 

 

Lieliski iederas jebkurā telpā.

 

“Aquarea Smart Cloud”

“Aquarea Smart Cloud” ir jaudīgs un intuitīvs bezmaksas pakalpojums, kas ir izstrādāts, lai nodrošinātu lietotājam iespēju jebkurā diennakts laikā attālināti vadīt “Aquarea” siltumsūkņus no jebkuras vietas.

Vienkārša un jaudīga enerģijas pārvaldība, izmantojot ērtu tālvadības pulti ar IoT.
“Aquarea Smart Cloud” ir kaut kas daudz vairāk nekā vienkārša vadības ierīce apkures iekārtas ieslēgšanai un izslēgšanai. Tas ir jaudīgs un intuitīvs pakalpojums visa apkures un karstā ūdens nodrošinājuma funkciju klāsta attālinātai vadībai, tostarp enerģijas patēriņa uzraudzībai.

“Aquarea Service Cloud”.
“Aquarea Service Cloud” sniedz profesionāļiem iespēju attālināti rūpēties par klientu apkures sistēmām, laikā veicot tehnisko apkopi un precīzu sistēmas iestatīšanu, kā arī ātri reaģēt uz iespējamajiem darbības traucējumiem.